Mężczyzna korzysta z programu do fakturowania
Kategorie:

Programy do faktur, na co trzeba zwrócić swoją szczególną uwagę?

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Jaki program wolisz do swoich to faktur? Taki, w którym już po pięciu kliknięciach masz wszystko załatwione, a może taki, w którym trzeba poświęcić pół dnia na jedną fakturę? Odpowiedź, która jest prosta, ale nie dla wszystkich jasna. Dlaczego nie jest ona jasna? Dlatego, że większość przedsiębiorców w ogóle nie zwraca na ten właśnie jeden z głównych parametrów, podczas doboru swojego programu do faktur.

Jaki program wolisz do swoich to faktur?

Taki, w którym już po pięciu kliknięciach masz wszystko załatwione, a może taki, w którym trzeba poświęcić pół dnia na jedną fakturę? Odpowiedź, która jest prosta, ale nie dla wszystkich jasna. Dlaczego nie jest ona jasna? Dlatego, że większość przedsiębiorców w ogóle nie zwraca na ten właśnie jeden z głównych parametrów, podczas doboru swojego programu do faktur.

Zdarza się to już coraz częściej, iż osoby, które są, odpowiedzialne za stworzenie programów dla przedsiębiorców chwali, się ile ich dany to program ma funkcji i ile może, ale zapominają coraz częściej o jednym z najważniejszych aspektów. Tak mowa tutaj o systemie. Dobry system jest w stanie przyśpieszyć pracę przedsiębiorcy, każdego dnia po pięciu kliknięciach i tym samym dodaniem jednej faktury do programu, niż po kilkunastu, nie jest to prawdą?

No i dlatego też omówimy, dzisiaj co tak naprawdę powinien, zawierać taki to program do faktur, ale i pomożemy Ci zrozumieć wszystkie jego następstwa i priorytety, które wiążą się z jednymi z najlepszych programów do faktur.

Co jest jednak i najważniejsze przy wyborze takiego programu do fakturowania?

No, wiec i właśnie liczba takich o to kliknięć to jest ta naprawdę bardzo ważna, a nawet i powiedziałbym kluczowa już sprawa dla każdego przedsiębiorcy, który liczy sobie wygodę, ale i zarazem dobry program do faktur, dodatkowo też i powinna być ona ważnym priorytetem do szukania takiego to danego programu, niż ilość dodatkowych funkcji w programie, ponieważ nie są one, aż nadto potrzebne, jak te o to kliknięcia i szybkość danej pracy w takim to programie.

Po czym jesteś w stanie poznać naprawdę dobry program do faktur?

Trzeba jednak i tutaj podkreślić parę ważnych elementów, po których można dostrzec naprawdę bardzo dobry program do faktur, ale jakie to są elementy?

  • Wystawienie ów faktury wymaga jak najmniejszej ilości kliknięć.
  • System jest też dostępny w chmurze, ale i zapamiętuje wszystkie Twoje ruchy w danym programie.
  • Do wpisania swojego nowego kontrahenta wystarczy podać numer NIP i nic więcej, a cała reszta zostanie skierowana przez GUS.
  • Program do faktur można też i powiązać przez API.

Prostszy program do faktur, tym lepiej dla Ciebie, ale musi posiadać API.

Badacze z firmy takiej jak Edisonde zwrócili jednak i uwagę na coś jeszcze szczególnie ważnego. Jednak co to takiego? Czas, który ma program na wystawienie danej faktury, wpłynie też i na takową to liczbę kliknięć, jak i jego o to intuicyjność poszczególnych to rozwiązań.

Im prostszy program, tym lepiej dla Ciebie. Co z tego, że wystarczą tylko i wyłącznie dwa kliknięcia, jeżeli i będziemy szukać tego, co mamy kliknąć 30 minut? Dlatego, też i program, którego zaczniesz, poszukiwać nie tylko co musi, posiadać jak najmniejszą ilość kliknięć, ale i powinien być jak najprostszy, ale i intuicyjny, abyś nie musiał właśnie szukać jednego kliknięcia przez dłuższy takowy to też i czas.

Wszystko to, co też i potrzebujesz

Podsumowując, ten o to cały ów poradnik dotyczący danych to też i programów do faktur musimy, wziąć pod uwagę, aby jednak i ten o to cały system posiadał takie o to udogodnienia jak te następujące poniżej:

  • Pobieranie danych swoich kontrahentów z GUS.
  • Pobieranie wszystkich faktur w formie takiej jak PDF.
  • Wysyłanie tych też i faktur z miejsca programu do faktur
  • Funkcję, która jest bardzo potrzebna to „Wystaw podobną”.
  • Zapisywanie wszystkich produktów, ale i usług w bazie.
  • Opcje związaną z integracją z zewnętrznymi to też i oprogramowania takimi jak API.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.