Bateria prysznicowa w łazcience
Kategorie:

Ponadczasowe kolekcje baterii prysznicowych!

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Artykuł partnera.

W polskich łazienkach coraz częściej kabiny prysznicowe zastępują wanny. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ produkty te zajmują mniej miejsca od wanny, a poza tym użytkowanie wbrew obiegowym opiniom wiąże się z wysokim komfortem. Poza tym dzięki korzystaniu z kabin prysznicowych można zmniejszyć zużycie wody. Na komfort użytkowania wpływ ma nie tylko sama wielkość kabiny, materiał z jakiego została wykonana, ale także i bateria prysznicowa, która jest montowana wewnątrz. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć baterie prysznicowe, które cieszą się w ostatnich sezonach ogromną popularnością. Zapraszamy!

Bateria prysznicowa termostatyczna Grohe GROHTERM 34565001 – numer jeden wśród projektantów i wykonawców!

Na rynku znajduje się wiele rodzajów baterii prysznicowych. Marką, która cieszy się jednak chyba największą popularnością i to nie tylko w Europie, ale wręcz na całym świecie jest Grohe. Baterie prysznicowe tego producenta zachwycają nie tylko swoją estetyką, ale także i parametrami technicznymi, dzięki którym użytkowanie ich jest tak wysoce komfortowe.

Bateria prysznicowa z termostatem Grohe GROTHERM to model, które ze względu na swój design sprawdzi się przede wszystkim we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych. Bateria Grohe posiada specjalną powłokę StarLight, dzięki której czyszczenie jej jest bezproblemowe a sama bateria posiada długotrwały blask, nawet po wielu latach użytkowania. Poza tym bateria prysznicowa Grohe GROTHERM wyposażona jest w wysokojakościową głowice termostatyczną TurboStat. Poza tym bateria posiada specjalny przycisk SafeStop, dzięki któremu mozna uniknąc poparzebnia zbyt gorącą wodą. Woda bowiem nie będzie przekraczała 38 stopni.

 

Bateria prysznicowa Deante Anemon i bateria natryskowa Hansgrohe Crometta

Baterie prysznicowe Deante Anemon to produkty, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Są to też modele, które zostały wykonane z dobrych materiałów oraz z dbałością o każdy detal wykończenia. Szczególną popularnością cieszą się baterie Deante Anemon podtynkowe.

Systemy podtynkowe z każdym rokiem zyskują na popularności. Są bowiem niezwykle ergonomiczne, zajmują mniej miejsca od klasycznych, natynkowych baterii oraz są łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Baterie prysznicowe Deante Anemon zachwycają także swoją estetyką, ze względu na nią wybierane są przede wszystkim do łazienek nowoczesnych, minimalistycznych oraz wszędzie tam, gdzie ciekawy design ma znaczenie. W skład zestawu prysznicowego wchodzi nie tylko sama bateria, ale także słuchawka natryskowa i deszczownica. Produkty te posiadają specjalne silikonowe wypustki, dzięki którym kamień tak łatwo nie osadza się a czyszczenie go jest bezproblemowe.

Kolejnym modelem, który z pewnością zasługuje na wyróżnienie jest bateria natryskowa Hansgrohe Crometta. Bateria ta posiada blokadę maksymalnej temperatury wody, która gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.