Terminal płatniczy
Kategorie:

Darmowe terminale płatnicze? Dowiedz się jak je zdobyć!

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Wraz z początkiem roku wystartował program Polska Bezgotówkowa. To m.in. szansa na zdobycie darmowych terminali płatniczych. Poznaj szczegóły i skorzystaj z oferty!

Płatności bezgotówkowe w Polsce

Od kilku lat rośnie popularność płatności bezgotówkowych w Polsce. Według najświeższych badań (m.in. badanie eService), aż 60% respondentów jako preferowaną metodę płatności podaje wersję bezgotówkową. To jasno pokazuje obrany kierunek oraz ścieżkę, jaką powinni podążać polscy przedsiębiorcy. Czym argumentują swój wybór zwolennicy bezgotówkowych płatności? Jako główne powody  przemawiające za tą formą wymieniają szybkość transakcji, dużą wygodę, innowacyjność oraz bezpieczeństwo (to wszystko napędza także rosnące zaufanie do instytucji finansowych). Pomimo jasnej ścieżki oraz badań, wciąż wiele punktów handlowo-usługowych nie daje swoim klientom możliwości przeprowadzenia płatności bezgotówkowej (często ten problem pojawia się w mniejszych miejscowościach). Przedsiębiorcy natomiast tłumaczą się obawą przed wysokimi kosztami, związanymi z abonamentem oraz zakupieniem obowiązkowego sprzętu (terminale płatnicze). Na szczęście pojawiła się szansa na rozwiązanie tego problemu, a co za tym idzie, darmowe terminale płatnicze. Poznaj program Polska Bezgotówkowa.

Sposób na darmowe terminale płatnicze

Powstały na początku tego roku program Polska Bezgotówkowa daje  przedsiębiorcom szansę na darmowe terminale płatnicze. Jego celem jest rozwój, popularyzacja oraz upowszechnianie płatności bezgotówkowych w Polsce. Dzięki temu mikro i mali przedsiębiorcy mogą otrzymać m.in. darmowy terminal płatniczy, ale nie tylko. Jednak zanim weźmiesz udział w programie Polska Bezgotówkowa, sprawdź czy się kwalifikujesz. Podstawowymi elementami są: przedsiębiorca, który nie korzystał ze sprzętu (terminale płatnicze) przez ostatnie 12 miesięcy, przedsiębiorca, który nie posiada więcej niż 5 placówek i przedsiębiorca, który nie jest franczyzobiorcą. Jeśli spełniasz wymienione warunki, zgłoś się do procesu kwalifikacji i otrzymaj darmowe terminale płatnicze. Co dokładnie możesz otrzymać, jeśli przejdziesz pozytywnie proces kwalifikacji? Jeden z partnerów fundacji – eService – daje możliwość otrzymania nawet do 3 terminali płatniczych (darmowe terminale płatnicze), ponadto przedsiębiorca nie płaci abonamentu za świadczenie usługi (płatności bezgotówkowe) przez 12 miesięcy. Szczegóły dotyczące programu Polska Bezgotówkowa oraz informacje w jaki sposób otrzymać darmowy terminal płatniczy znajdziesz na stronie https://bezgotowki.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.