Kupiony ii zamontowany brodzi pryznicowy w łazience
Kategorie:

Brodziki prysznicowe Balneo – dostępne w hurtowni hydraulicznej Proterm!

Artykuł sponsorowany.

Brodzik jest integralną częścią kabiny prysznicowej. Ma wpływ na estetykę łazienki, a także i na komfort korzystania ze strefy prysznica. Jednymi z chętniej wybieranych ze względu na swój design, a także i parametry techniczne są brodziki kompozytowe. W ofercie hurtowni hydraulicznej Proterm znajdują się brodziki prysznicowe Balneo, które przez ekspertów uznawane są jako jedne z lepszych na rynku. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem! Zapraszamy!

Brodziki kompozytowe Stone -Tray Balneo – zalety

Większość zalet brodzików kompozytowych Balneo wynika wprost z materiału, z którego zostały wykonane. Brodziki zostały wykonane z kompozytu mineralnego i pokryte polimerem Gelcoat. Dzięki temu powierzchnia brodzików Balneo ma właściwości antypoślizgowe i antybakteryjne. Tym samym komfort użytkowania tych produktów, a także i bezpieczeństwo jest zapewnione. Do najważniejszych zalet brodzików prysznicowych Balneo zaliczyć można:

  • Antypoślizgową powierzchnię,
  • Jednolitą barwę,
  • Antybakteryjną strukturę,
  • Wodoszczelność,
  • Twarda nielakierowana powierzchnia,
  • Wyjątkowo niski,
  • Łatwy podczas czyszczenia,
  • 5 lat gwarancji.

Pomimo tak licznych zalet i dobrych parametrów technicznych brodziki kompozytowe Balneo wybierane są przede wszystkim ze względu na swoją estetykę. Poza tym dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, ze względu na co można idealnie dopasować je do danej aranżacji łazienki, gustu domowników. Brodziki w kolorze LIGHT GRAY oraz DARK GREY idealnie sprawdzą się w łazienkach nowoczesnych, w których przewija się kolor szary. Natomiast białe brodziki Balneo są idealną opcją do łazienek skandynawskich, nowojorskich.

Brodzik prysznicowy

Gdzie korzystnie kupić brodziki prysznicowe Balneo?

Jest wiele miejsc, w których można otrzymać dobrej jakości, oryginalne i nowe brodziki prysznicowe Balneo. Nie wszędzie jednak wybór ich jest duży a ceny przystępne. Z tych właśnie względów warto jest zapoznać się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm. To właśnie w tym miejscu dostępny jest szeroki wybór brodzików prysznicowych Balneo. Atutem sklepu jest dostępność tych produktów praktycznie od ręki, sklep tym samym oferuje szybką wysyłkę i bezpieczny transport, a także i pomoc podczas wyboru produktów. Właśnie fachowe doradztwo jest jednym z wyróżników sklepu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu instalacyjnego Proterm. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.