Czerwony samochód jedący drogą gdzie jest krajobraz górski
Kategorie:
Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Rzeczywistość często weryfikuje nasze marzenia. Nie należy jednak traktować tego jako koniec świata – brak wystarczających funduszy nie przekreśla całkowicie możliwości zakupu wymarzonej rzeczy. Tak jest chociażby w przypadku nabytku nowego samochodu.

Kredyt dla klienta indywidualnego

Co należy zrobić, aby kupić wymarzone auto, nie posiadając całkowitej kwoty? Najpowszechniejszym sposobem, jeśli chodzi o klienta indywidualnego, jest zazwyczaj kredyt. Trzeba jednak pamiętać, że rozwiązanie tego typu dostępne jest w różnych wariantach, a podmioty udzielające wsparcia finansowego mogą proponować mniej lub bardziej atrakcyjne warunki.

Kredyt 50/50 w ofertach dealerów samochodowych

Decydując się na zakup podstawowego środku transportu, jakim dla wielu jest samochód, warto rozpocząć poszukiwania od ofert dealerów samochodowych. Dlaczego? To właśnie konkretne marki współpracujące z instytucjami bankowymi bardzo często posiadają najbardziej kompleksowe rozwiązania, które wychodzą naprzeciw wymaganiom współczesnego klienta. Świetnym przykładem jest np. koncern Renault. Francuski producent wraz z bankiem RCI oferuje bardzo atrakcyjne propozycje wsparcia finansowego w ramach oferty Renault Finansowanie, a wśród nich znajduje się m.in. kredyt 50/50 – https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredyt-50/50. Czym charakteryzuje się tego typu rozwiązanie? Najprościej mówiąc, kredyt 50/50 składa się z dwóch rat realizowanych na początku i na końcu trwania umowy. Dzięki temu jego wartość jest znacznie niższa niż w przypadku standardowych ofert.

Dla kogo kredyt 50/50 od Renault Finansowanie?

Do kogo skierowany jest kredyt 50/50? To przede wszystkim idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają pewne oszczędności i ich priorytetem (lub koniecznością) jest nabycie samochodu jak najszybciej (np. w przypadku awarii starego auta). Jeśli należysz do tej grupy, a modele z aktualnej oferty francuskiego koncernu należą do kręgu Twoich zainteresowań, to kredyt 50/50 od Renault Finansowanie jest prawdopodobnie najatrakcyjniejszą ofertą dostępną na polskim rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.