Gracz przed konsolą
Kategorie:

Wykup doładowanie PlayStation Plus bez karty!

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Doładowanie PlayStation Plus to gratka dla osób lubiących grać na konsoli z innymi osobami – wystarczy tylko wykupić odpowiednią subskrypcję, aby od razu zacząć grać on-line z innymi w ulubione gry. Teraz PlayStation Plus można aktywować także bez karty płatniczej czy kredytowej. Sprawdź z nami, jak to zrobić!

Artykuł sponsorowany

Granie on-line z innymi graczami

Gdy kupujemy konsolę PlayStation, nie otrzymujemy wtedy możliwości grania on-line z innymi graczami – znajomymi lub nieznajomymi. Aby skorzystać z tej właśnie opcji, musimy wykupić subskrypcję określaną jako PlayStation Plus.

W jej ramach nie tylko odblokowujemy opcję multiplayer on-line, ale również otrzymujemy dodatkowe bonusy. Zaliczają się do nich między innymi możliwość korzystania z dwóch nowych gier za darmo każdego miesiąca – aż do momentu wygaśnięcia subskrypcji. Ponadto dostajemy również dodatkowe obniżki na gry w sklepie PlayStation.

Jak kupić?

Aby wykupić doładowanie PlayStation Plus bezpośrednio w sklepie PlayStation, musimy posiadać kartę – jest ona wtedy podpinana pod nasze konto użytkownika i możemy realizować z nią transakcje. Nie każdy gracz dysponuje jednak kartą albo po prostu nie chce podawać jej danych ze względów bezpieczeństwa – w przeszłości zdarzały się wycieki danych. W takiej sytuacji możemy aktywować subskrypcję jeszcze na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest udanie się do sklepu sprzedającego karty z kodami do aktywacji PlayStation Plus. Znajdziemy je przede wszystkim w sklepach z grami, elektroniką, ale również w większych salonikach prasowych, a nawet w wybranych hipermarketach. Wybieramy odpowiadającą nam kartę i możemy zapłacić za nią także gotówką. Potem wpisujemy tylko kod po zalogowaniu się na swoje konto i uruchamiamy PlayStation Plus.

W zaciszu domowym

Jednak nie musimy wcale wychodzić z domu, żeby wykupić doładowanie PlayStation Plus. Alternatywne rozwiązanie to zakupienie doładowania w serwisach on-line, które pozwalają na dokonanie zapłaty szybkimi przelewami – wtedy nawet w przeciągu paru minut otrzymujemy kod do wprowadzenia na swoim koncie. Co więcej, w takich serwisach na kupujących często czekają dodatkowe obniżki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.