Pieniądze od ręki
Kategorie:

Wnioski pożyczkowe

Czy zdarzyło Ci się spotkać z odmowną decyzją pożyczkową? Czy potrzebne Ci były pieniądze, a bank stwierdził, że nie masz wystarczającej zdolności kredytowej? Dziś nie musisz już w ogóle polegać na banku. Możesz udać się do pozabankowej instytucji kredytowej i tam poprosić o pożyczkę. W przeciwieństwie do banku instytucja pożyczkowa z pewnością pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek. Zwłaszcza, że nic nie będziesz musiał wykazywać. Nie będziesz musiał okazywać zaświadczenia o zarobkach, czy posiadać nieskazitelnej historii kredytowej, jakiej wymagają zwykle od swoich klientów banki. Nie będziesz musiał udowadniać, że jesteś na tyle wiarygodnym pożyczkodawcą, że można bez obaw pożyczyć Ci pieniądze.

Nieskuteczne banki

Banki niestety, wymagając tego zamykają sobie drogę do zdobycia wielu klientów i nie są obecnie w stanie skutecznie konkurować z pozabankowymi instytucjami kredytowymi. Te ostanie udzielą Ci pożyczki praktycznie bez żadnych oporów, a to dlatego, że w przeciwieństwie do banków nie są one ograniczone przepisami prawa bankowego, które nakłada na nich pewne reguły nie do obejścia. Z jednej strony ma to im i klientom zapewnić bezpieczeństwo, ale z drugiej strony bardzo ogranicza dostępność konsumentów do produktów pożyczkowych. Instytucje pożyczkowe wykorzystały tą słabość banków i zaproponowały zupełnie odmienne rozwiązanie, dzięki temu, że prawo bankowe ich nie obowiązuje. Ich reguły są więc luźniejsze, mogą w ten sposób być bardziej otwarci na klientów. Przejawia się to przede wszystkim w zmniejszeniu liczby formalności w porównaniu do tych, które musi spełnić klient banku. Nie ma tu konieczności załatwiania zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy, wyciągów z księgi wieczystej, czy innych aktów, biznesplanów, projektów, ani niczego tego typu.

Dowód osobisty to klucz

Jedyne, co trzeba mieć, to dowód osobisty, chyba że zamierzasz zaciągnąć pożyczkę online, czyli za pośrednictwem internetu, wtedy nie potrzebujesz nawet tego. Do zaciągnięcia szybkiej pożyczki trzeba jedynie posiadać polskie obywatelstwo i być pełnoletnim. Bank natomiast wymaga jeszcze, aby mieć odpowiednio wysokie zarobki i oczywiście nie widnieć jako dłużnik o złej historii kredytowej w bik-u. Poza tym, szybkie pożyczki charakteryzuje na prawdę krótki okres oczekiwania na decyzję pożyczkowa. To właśnie stąd wzięły swoja nazwę. Jeżeli więc nie masz czasu na czekanie aż bank rozpatrzy Twój wniosek pożyczkowy albo kredytowy, instytucja pozabankowa udzieli Ci pożyczki już w parę chwil.

Wnioskowane pieniądze dostaniesz do ręki już przy pierwszej wizycie w placówce instytucji kredytowej albo w ciągu paru godzin od przesłania im wniosku o udzielenie pożyczki droga internetową. Szybką pożyczkę dostajesz ponadto na każdy dowolny cel, nie musisz przedstawiać swoich zamiarów związanych z pożyczanymi pieniędzmi, ani też nie musisz się z nich rozliczać, tak jak jest to w przypadku pożyczek i kredytów bankowych. Jak widać z Twojej perspektywy, czyli klienta chcącego zaciągnąć pożyczkę, szybka pożyczka jest wygodniejsza i bardziej przystępna od bankowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.