Rozwijanie jednoosobowej działalności
Kategorie:

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą? Orange Flex dla Firm to rozwiązanie dla Ciebie!

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Artykuł sponsorowany.

Przedsiębiorcy szukają rozwiązań, które są dla nich najkorzystniejsze. Zwykle osoby, które prowadzą własny biznes cenią sobie przede wszystkim swobodę i elastyczność w korzystaniu z konkretnych usług. Z tego względu oferta Orange Flex może być świetną propozycją dla wszystkich osób, które rozwijają swoją jednoosobową działalność gospodarczą.

Orange Flex oferta dla firm: bez długoterminowych umów i zbędnych formalności

Orange Flex dla Firm to oferta idealna dla tych, którzy nie lubią zawierać długoterminowych umów i chcą mieć możliwość rezygnacji z usługi w dowolnym momencie – bez podania przyczyny. Przedsiębiorca, który chce przetestować Orange Flex Firma musi jedynie pobrać aplikację Orange Flex, potwierdzić tożsamość i dane firmy, a następnie – zainstalować wirtualną kartę e-SIM (lub zamówić tradycyjną kartę, jeśli woli takie rozwiązanie). Przedsiębiorca musi potem tylko wybrać jeden z czterech dostępnych Planów komórkowych (każdy z nich przewiduje połączenia, SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE) i… to wszystko. Bez zbędnych formalności i konieczności odwiedzin w salonie, co dla wielu osób prowadzących własny biznes jest często dużym wyzwaniem logistycznym w natłoku innych obowiązków. Więcej o dostępnych Planach komórkowych dla firm i szczegółach rejestracji można przeczytać na stronie https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Przedsiębiorca, który będzie chciał zrezygnować z Orange Flex, może zrobić to w dowolnej chwili – z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Wygodny system rozliczeń

Kolejną zaletą oferty Orange Flex dla Firm jest wygodny system rozliczeń – przedsiębiorca musi jedynie podpiąć kartę kredytową, opcjonalnie – doładować środki Flex za pomocą Blika. Bez konieczności wykonywania przelewów i pamiętania o terminie rozliczenia. Dodatkowo po każdej transakcji (zarówno doładowaniu środków jak i obciążeniu karty) przedsiębiorca otrzymuje e-fakturę, dzięki czemu może wliczyć wydatek na usługę w koszty firmowe.

Telefon dla firmy? Atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców w Orange Flex na firmę

Wybór Orange Flex dla Firm ma jeszcze jedną zaletę – przedsiębiorcy zyskują możliwość robienia zakupów w Sklepie Flex, dostępnym jedynie dla użytkowników usługi. W Sklepie znajdą smartfony, smartwatche i całą masę innych przydatnych urządzeń elektronicznych w atrakcyjnych cenach.

Oferta Orange Flex dla Firm to zatem świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie nie tylko elastyczność, ale i wygodę rozliczeń, a dodatkowo chcą mieć dostęp do różnych urządzeń elektronicznych w niższej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.