Kobieta na kursie językowym który prowadzony jest online
Kategorie:

Kursy językowe online – na czym polega ich fenomen?

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Artykuł sponsorowany.

Czy nauka języka obcego musi być nudna i czasochłonna? Nie, poznawanie nowych słówek, zasad gramatycznych i wymowy może być świetną przygodą i miło spędzonym czasem. Dzięki nowoczesnym technologiom uczyć można się w domu, a lektora i kursantów oglądać na ekranie komputera. Ważne, aby wybrać dobrą szkołę językową, której motorem są pełni pasji lektorzy. Poznajcie Gerelis!

Jak wybrać wartościowe kursy językowe?

Znajomość języków obcych jest dzisiaj podstawą, bez której ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie. Jest niezbędna w pracy, umożliwia podróżowanie po świecie, pozwala na naukę na prestiżowych zagranicznych uczelniach. Szkoły podstawowe i średnie nie zawsze uczą języka na wysokim poziomie, dlatego warto doszkalać się we własnym zakresie. Dobrym rozwiązaniem są kursy językowe online, dzięki którym każdy może nauczyć się swobodnie komunikować w obcym języku. Zdalna forma nauki ma wiele zalet. Główne z nich to:

  • wygoda i komfort,
  • oszczędność czasu,
  • duża dostępność,
  • elastyczny grafik,
  • skuteczność nauki,
  • możliwość otrzymania certyfikatu.

Kurs językowy online

Kursy językowe online w Gerelis są prowadzone w czasie rzeczywistym tak jak lekcje stacjonarne w szkole

Gerelis – skuteczność i wygoda

Szkoła Gerelis zaprasza na kursy online, przeznaczone dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone są metodą synchroniczną, co oznacza, że w określonym czasie lektor łączy się z uczniami i przeprowadza lekcje. Ta metoda jest bardzo podobna do tradycyjnego nauczania, główną różnicą jest to, że kursanci nie siedzą obok siebie, a każdy przebywa w swoim domu. Zajęcia odbywają się metodą naturalną, uczestnicy nie korzystają z podręczników, w zamian za to prowadzone są ciekawe gry i zabawy słowne. Grupy są małe, kameralne, liczące maksymalnie 6 osób, dzięki temu nauczyciel może poznać każdego kursanta i poświecić mu odpowiednią ilość czasu. Za wysoki poziom nauczania odpowiadają lektorzy i native speakerzy. To ludzie z pasją i nieszablonowymi pomysłami, których misją jest nauka języków obcych. Dzięki nim kursanci przełamują barierę językową. Już po jednym semestrze nauki są w stanie porozumieć się z obcokrajowymi. Nowością, jaką oferuje szkoła Gerelis jest nauka w systemie hybrydowym. Mieszkańcy Wrocławia mogą uczyć się częściowo we własnym domu, częściowo stacjonarnie, w siedzibie szkoły. Szkoła jest inna niż wszystkie. To jednocześnie dom tymczasowy dla zwierząt, które towarzyszą w zajęciach i pomagają rozładować stres.

Kursy online – jakie są wymagania?

Aby wziąć udział w kursie językowym online, nie jest potrzebny zaawansowany sprzęt. Wystarczy używany na co dzień tablet lub komputer z dostępem do internetu. Przyda się również kamera i mikrofon, dzięki którym uczestnicy będą się wiedzieć i słyszeć, a to pozwoli czuć się niemal jak w sali lekcyjnej. Dzięki temu, że wykładowcy słyszą kursantów, mogą na bieżąco korygować błędy. Możliwa jest praca w grupach, wykonywanie ćwiczeń i testów. Zajęcia odbywają się na platformie Zoom, która jest łatwa w obsłudze, intuicyjna, uczestnicy otrzymują do niej darmowy dostęp. Kursy językowe online odbywają się 1-2 razy w tygodniu, w zależności od potrzeb i możliwości można wybrać kursy grupowe lub indywidualne. Dostępne są również zajęcia wakacyjne, kursy konwersacyjne lub przeznaczone dla firm. Szkoła Gerelis oferuje naukę języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Kursy językowe online stają się coraz popularniejszą alternatywą do stacjonarnej nauki języków obcych. Warto je poznać, ponieważ są wygodne i tak samo skuteczne, jak tradycyjna nauka w salach wykładowych. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.