Pompa zatapialna.
Kategorie:

Gdzie znajdują zastosowanie Pompy Düchting. Ich rodzaje.

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Artykuł sponsorowany.

Düchting to firma, która pochodzi prosto z Niemiec i od dziesiątek lat wypuszcza na rynek najwyższej jakości pompy wirowe. Czym się wyróżniają? Nowoczesna, innowacyjna konstrukcja, niesamowita wydajność oraz niepodważalna wytrzymałość. Pompy Düchting nie mają sobie równych. Wykorzystuje się je wszędzie tam, gdzie warunki są ekstremalnie trudne. Służą m.in. do transportu mediów problematycznych, niebezpiecznych, wyjątkowo trudnych. Stosuje się je głównie w przemyśle ciężkim. Nie istniałby bez nich przemysł wydobywczy, paliwowy oraz chemiczny. Jakie pompy ma w wachlarzu swoich produktów przedsiębiorstwo Düchting? Czym się od siebie różnią i co jeszcze warto o nich wiedzieć? Czytajcie dalej!

Pompy zatapialne od firmy Düchting

Pompy zatapialne, które ma w swojej ofercie marka są urządzeniami, pozwalającymi na ich całkowite zatopienie w cieczy, na pompowaniu której nam zależy. Możecie się z nimi spotkać w rolnictwie czy przemyśle chemicznym. Okazują się nieocenioną pomocą podczas:

  • uzdatniania wody,
  • odsiarczania spalin,
  • odsalania wody morskiej,
  • produkcji różnego rodzaju nawozów.

Warto podkreślić, że pompy Düchting, które zalicza się do serii: MCS i WRS, posiadają elementy zanurzalne, które zostały zrobione ze specjalnego, pozwalającego na to kompozytu o nazwie SICcast®. To właśnie ten materiał odpowiada za to, że zanurzenie pompy w cieczy jest absolutnie bezpieczne. Kompozyt nie reaguje w żadnym stopniu z cieczą, w której się znajduje.

Pompy poziome Düchting

Kolejną grupą pomp, które proponuje swoim klientom niemiecka marka Düchting są jednostopniowe i wielostopniowe pompy wirowe poziome. Znajdują one zastosowanie na przykład w instalacjach o rosnącym ciśnieniu. Stosuje się je ponadto w przemyśle wydobywczym:

  • do kopania tuneli,
  • do odwadniania kopalni,
  • do transportu m.in. żwiru i piasku.

Pionowe pompy, które oferuje przedsiębiorstwo Düchting

Przedsiębiorstwo Düchting poza pompami poziomymi ma w swojej ofercie także pompy wirowe pionowe, które stosuje się np. w przemyśle budowlanym. Pompy tego rodzaju to głównie chemoodporne pompy wirowe jednostopniowe, czyli pompy zaliczane do serii:

  • WRV,
  • MCV.

Dlaczego Düchting?

Firma Düchting to połączenie jakości, chemoodporności i innowacyjności, z której słynie firma. Poza pompami ma w swojej ofercie także wiele usług związanych z personalizacją gotowych rozwiązań, tak by spełniały indywidualne wymagania konkretnego klienta. Firma może pochwalić się rozbudowanym zapleczem badawczym, umożliwiającym testowanie urządzeń, które później proponuje klientom, mając dzięki temu pewność, że są one naprawdę wysokiej jakości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.