Wynajęty ekspres do kawy stoi w biurze
Kategorie:

Wynajem ekspresu do kawy coraz popularniejszy. Dlaczego?

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Wynajem ekspresu do kawy to ciekawa alternatywa dla zakupu urządzenia za gotówkę. Oferta ta kierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców – właścicieli lokali gastronomicznych, biur, firm cateringowych i stacji benzynowych. Dzięki dużemu dopasowaniu do potrzeb każdego klienta, wygodzie i poczuciu bezpieczeństwa, jakie daje wynajem usługa ta staje się coraz bardziej popularna w biznesowym świecie.

Podsumowanie:

  • Wynajem ekspresu do kawy to usługa skierowana do przedsiębiorców, którzy potrzebują w swoim biznesie dobrego, niezawodnego ekspresu, ale nie są gotowi na poniesienie jednego, dużego wydatku, jak to ma miejsce w tradycyjnym zakupie urządzenia.
  • Usługa wynajmu ekspresu do kawy opiera się na umowie podpisywanej najczęściej na czas określony i bazującej na jednym z kilku modeli finansowania, spośród których przedsiębiorca z łatwością może wybrać ten najlepiej dopasowany do swoich potrzeb.
  • Wynajem ekspresów do kawy obejmuje kilka dodatkowych usług i produktów wliczonych w cenę – to także zachęca coraz więcej osób do tej usługi.

Czym wynajem ekspresu do kawy różni się od tradycyjnego zakupu?

  • Nie wymaga jednorazowej, wysokiej płatności

Przede wszystkim nie wymaga od Ciebie jednorazowej, wysokiej opłaty, byś mógł zacząć korzystać z ekspresu. A urządzenie to nie należy do najtańszych, dlatego płatność ratalna lub za wydane napoje jest tym czynnikiem, który w dużej mierze przekonuje przedsiębiorców, zarówno początkujących, jak i z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Wynajem ułatwia zachowanie płynności finansowej i umożliwia wykorzystanie zwolnionej kwoty na inne biznesowe cele, np. reklamę.

  • Elastyczne i różnorodne modele współpracy

Umowa wynajmu ekspresu do kawy jest elastyczna i firmy oferujące taką usługę starają się dopasować warunki współpracy do potrzeb i możliwości każdego pojedynczego klienta. Dopiero rozpoczynasz prowadzenie kawiarni lub restauracji i wiesz, że na początku nie sprzedasz dużo kawy? Najprawdopodobniej docenisz rozliczenie oparte na liczbie wydanych napojów. Z kolei klasyczne, ratalne płatności to świetne rozwiązanie dla już ustabilizowanych biznesów i biur. Prowadzisz sezonową działalność? Z myślą o takich sytuacjach powstała opcja zawieszenia płatności nawet na kilka miesięcy – żebyś nie musiał płacić za wynajem ekspresu do kawy, kiedy nie będziesz z niego korzystać.

  • Dodatkowe usługi

W ramach umowy o wynajem ekspresu do kawy często możesz liczyć na dodatkowe, wliczone w cenę usługi, jak np. bezpłatny montaż i serwis urządzenia, darmowe środki do czyszczenia ekspresu i profesjonalne doradztwo na każdym etapie. Zwłaszcza gwarancja darmowej naprawy interesuje przedsiębiorców, bo daje duże poczucie bezpieczeństwa – dzięki temu, że specjaliści szybko naprawiają ekspres Twój biznes nie cierpi na przestoju urządzenia.

Wynajem ekspresu do kawy – ważne informacje, które warto poznać już teraz

  • Umowa wynajmu zawierana jest najczęściej na czas określony, np. od 24 do 36 miesięcy.
  • W żadnym momencie trwania umowy ani po jej zakończeniu nie stajesz się właścicielem ekspresu – nie musisz martwić się jego utylizacją lub sprzedażą.
  • Po zakończonej umowie możesz wybrać inny ekspres, nowszy lub lepiej dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb i dalej cieszyć się zaletami wynajmu.
  • Często przy wynajmie ekspresu do kawy zyskujesz też dostęp do wysokiej jakości kawy, dopasowanej do Twojego biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.