Platforma Finansero do inwestorów
Kategorie:

Czy Finansero to platforma dla każdego inwestora? Opinie 2023

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Artykuł partnera.

Na rynku funkcjonuje wiele platform handlowych, przeznaczonych dla inwestorów o różnym doświadczeniu i wiedzy. W tej recenzji dowiesz się więcej na temat Finansero.

Na rynku funkcjonuje wiele platform handlowych, przeznaczonych dla inwestorów o różnym doświadczeniu i wiedzy. Do tej pory brakowało brokera, który oferowałby szeroki wachlarz usług i funkcji dla wszystkich handlowców.

Na szczęście, pojawił się broker Finansero. Opinie użytkowników nie pozostawiają złudzeń. To jedna z najlepszych platform dla wszystkich inwestorów. 

Co na niej znajdziemy? Profesjonalne narzędzia, pomoc, bezpieczeństwo i wiele instrumentów finansowych.

Sprawdziliśmy pełną ofertę Finansero. Przeczytaliśmy opinie klientów platformy oraz wszystkie informacje, które znaleźliśmy na oficjalnej stronie internetowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co ustaliliśmy, czytaj dalej.

Podsumujemy i zweryfikujemy zebrane dane. Przeanalizujemy bezpieczeństwo na platformie brokerskiej. Dowiemy się, czego mogą oczekiwać doświadczeni inwestorzy i początkujący handlowcy.

Zapraszamy do lektury naszej recenzji Finansero.

Czym jest platforma brokerska Finansero?

Platforma Finansero należy do spółki zarejestrowanej na Cyprze, Global Trade CIF LTD. Jest regulowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd jako Cypryjska Firma Inwestycyjna. To oznacza, że działa zgodnie z europejskim prawem.

Jakie narzędzia handlowe oferuje broker Finansero?

Finansero oferuje wiele narzędzi handlowych, które mogą pomóc podczas inwestowania. Znajdziemy tu między innymi kalendarz ekonomiczny, aktualności, Trading insider, czy dumę Finansero – Autochartist. Omówimy je w kolejnych sekcjach recenzji.

Jakie instrumenty finansowe oferuje Finansero?

Użytkownicy mogą handlować kontraktami CFD na ponad 300 walut, akcji, towarów, indeksów, ETF i instrumentów pochodnych. Oferta prezentuje się imponująco. Ważne, aby mieć świadomość, że handel kontraktami CFD nie należy do najłatwiejszych i jest ryzykowny. Zalecamy, abyś przed rozpoczęciem tradingu przeprowadził własne badania. Dzięki temu ocenisz, czy warto inwestować właśnie w ten sposób.

Czy Finansero umożliwia handel bez ryzyka?

Broker udostępnia nowym użytkownikom możliwość skorzystania z 10 pierwszych pozycji chronionych. To oznacza, że podczas 10 pierwszych transakcji, nie stracisz żadnych pieniędzy. Ponadto, jeśli uda Ci się zarobić, pełne zyski zasilą Twoje konto depozytowe.

Pamiętaj, że żadna platforma handlowa nie zagwarantuje Ci 100% sukcesu. Handel na rynkach finansowych, niezależnie od wybranych aktywów, jest ryzykowny. Nawet najbardziej doświadczeni inwestorzy mogą stracić swoje pieniądze.

Czy Finansero oferuje wsparcie obsługi klienta?

Tak, platforma Finansero oferuje wsparcie klienta, bezpośrednio z poziomu oficjalnej strony internetowej. Wystarczy kliknąć w przycisk “Skontaktuj się z nami”. Znajdziesz tu pełny adres firmy, numer telefon, formularz kontaktowy oraz adres e-mailowy.

Dział Pomocy udziela odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Obsługa klienta i jej profesjonalizm są najczęściej wymienianymi zaletami w opiniach użytkowników, które znaleźliśmy w mediach społecznościowych i na forach internetowych.

Jak przebiega proces rejestracji konta nowego użytkownika?

Proces rejestracji konta nowego użytkownika jest prosty i trwa tylko kilka minut.

Nowe konto otworzysz w czterech, prostych krokach:

 1. Uzupełnij formularz rejestracyjny, wpisując podstawowe dane osobowe.
 2. Wpłać pierwszy depozyt.
 3. Wykorzystaj możliwość skorzystania z 10 pierwszych, chronionych pozycji. Dzięki temu nie zaryzykujesz straty pieniędzy, zdobędziesz szansę na zysk i poznasz działanie platformy Finansero.
 4. Po rejestracji i weryfikacji, możesz przystąpić do handlu na żywo. Pamiętaj jednak, że podczas każdej transakcji możesz stracić swoje pieniądze.

Czy platforma Finansero jest dostępna w wersji mobilnej?

Użytkownicy Finansero mogą skorzystać z aplikacji mobilnej. To doskonały sposób na handel “w biegu” i sprawdzanie swoich transakcji w dowolnym momencie.

Aplikacja działa na wszystkich systemach operacyjnych i urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

Czy Finansero zapewnia bezpieczeństwo swoim użytkownikom?

Finansero to nazwa handlowa spółki Global Trade CIF Ltd. Jak już wspomnieliśmy, siedziba firmy znajduje się na Cyprze. Spółka przestrzega prawa cypryjskiego i jest regulowana przez cypryjskie instytucje. 

Oficjalna strona internetowa Finansero jest zabezpieczona protokołem SSL. Dzięki temu dane osobowe i finansowe użytkowników brokera są chronione.

Warto dodać, że broker przestrzega wszystkich zasad i ograniczeń wynikających z przepisów RODO. Klienci nie muszą się martwić o sposób przechowywania informacji na swój temat.

Podsumowując, platforma Finansero jest w pełni legalna i regulowana. Przestrzega dobrych praktyk biznesowych i dba o bezpieczeństwo danych osobowych i finansowych swoich klientów.

Czy Finansero oferuje wersję demonstracyjną?

Wspomnieliśmy wcześniej, że broker Finansero nie udostępnia opcji handlu na koncie w wersji demonstracyjnej. Oferuje jednak coś znacznie ciekawszego. 

Nowi użytkownicy mogą skorzystać z 10 chronionych, pierwszych pozycji. To oznacza, że 10 pierwszych transakcji, które wykonają na swoim koncie jest wolne od ryzyka. Nie stracą żadnych pieniędzy, a mogą tylko zyskać! Jeśli uda im się przeprowadzić zyskowną transakcję, zarobione środki trafią bezpośrednio na konto depozytowe użytkownika.

Warto również zauważyć, że taki rodzaj handlu to doskonały sposób na naukę, przetestowanie platformy i sprawdzenie, czy trading kontraktami CFD jest dla Ciebie odpowiedni.

Narzędzia handlowe na platformie brokerskiej Finansero

W naszej recenzji nie mogło zabraknąć omówienia narzędzi handlowych, które są dostępne na platformie Finansero.

Oto lista dostępnych możliwości handlowych:

 • kalendarz ekonomiczny;
 • Autochartist;
 • Trading Insider;
 • wiadomości o aktualnych wydarzeniach;
 • wyceny na żywo;
 • codzienne powiadomienia.

Zespół Finansero określa narzędzie Autochartist, jako swoją “dumę”. Postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej funkcjom, jakie oferuje.

Czym jest Autochartist? Duma Finansero i narzędzie używane przez inwestorów z całego świata

Autochartist pozwala na oszczędzanie czasu podczas całego procesu handlowego. Przed rozpoczęciem transakcji inwestorzy przeprowadzają szereg analiz finansowych. Szukają informacji o ważnych wydarzeniach gospodarczych, które mogą wpłynąć na ewentualne zyski. 

Traderzy zastanawiają się, w jaki sposób zaoszczędzić czas. Każdy z nas wie, że nie da się śledzić rynków finansowych przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

W tym momencie pojawia się narzędzie handlowe Autochartist, które przetwarza potężne ilości danych. Użytkownicy otrzymują dokładne wyniki analiz. Na ich podstawie mogą podjąć decyzję o otwarciu lub zamknięciu pozycji. Ocenią poziom ryzyka i zweryfikują poprawność zastosowanej strategii handlowej.

Jak każde narzędzie, również Autochartist wymaga personalizacji. Użytkownicy powinni dostosować parametry do swoich oczekiwań i możliwości inwestycyjnych.

Poniżej znajdziesz podsumowanie wszystkich funkcji i możliwości, jakie daje ci Autochartist:

 • Każdego dnia otrzymujesz raporty, w których znajdziesz wyniki przeprowadzonych analiz, które zawierają informacje o ważnych wydarzeniach finansowych i gospodarczych oraz zmianach na rynkach finansowych;
 • Otrzymasz informację o najlepszym momencie do rozpoczęcia lub zamknięcia transakcji;
 • Narzędzie Autochartist pomoże ci w analizie wykresów i prognozowaniu cen;
 • Skorzystasz z filtrów prawdopodobieństwa.

Innowacyjne narzędzie handlowe Trading Insider – informacje o inwestycjach innych traderów

Broker Finansero udostępnia jeszcze jedno ciekawe narzędzie handlowe. To Trading Insider.

Dzięki niemu możesz śledzić ruchy inwestycyjne innych traderów. Pamiętaj jednak, że Finansero nie ponosi odpowiedzialności za poprawność i dokładność tych informacji.

Handel kontraktami CFD. Czy to ryzykowne? Kto powinien w nie inwestować?

Broker Finansero umożliwia handel za pomoca kontraktów CFD na kryptowaluty, waluty, akcje, indeksy i inne instrumenty finansowe. Podczas inwestowania w ten sposób, nie stajesz się właścicielem aktywa, ale inwestujesz w prognozę zmiany ceny.

Handel kontraktami CFD jest ryzykowny, dlatego zalecamy, aby zajęli się tym wyłącznie doświadczeni inwestorzy. 

Minimalny depozyt na platformie handlowej Finansero. Formy płatności

Broker Finansero wymaga wpłaty minimalnego depozytu w wysokości 200 USD/EUR/PLN. 

Inwestorzy mogą wpłacać i wypłacać pieniądze za pomocą różnych metod płatności. Są to: 

 • płatności za pomocą karty kredytowej lub debetowej, środki są księgowane natychmiast, 
 • wpłaty za pomocą e-portfela, środki są księgowane w kilka sekund;
 • tradycyjny przelew bankowy trwa do 5 dni roboczych.

Broker Finansero – opinie użytkowników w mediach społecznościowych i na forach internetowych

Jeśli chcesz poznać prawdę o danej platformie, warto przeczytać opinie jej użytkowników. Znajdziesz ja w mediach społecznościowych (najczęściej na kontach o tematyce finansowej) i na forach internetowych.

W przypadku Finansero, większość komentarzy jest pozytywna. Klienci są zadowoleni z bogatej oferty narzędzi i instrumentów handlowych, profesjonalnego podejścia zespołu Finansero oraz aplikacji mobilnej.

Niestety, ale pojawiło się kilka negatywnych opinii. Po ich przeanalizowaniu, możemy stwierdzić, że najprawdopodobniej są one wynikiem nieuczciwych działań konkurencji.

Jeśli chcesz założyć konto nowego użytkownika na jakiejkolwiek platformie, powinieneś zacząć od przeprowadzenia własnych badań. Czytaj najnowsze komentarze i śledź aktualizacje dotyczące wybranego brokera.

Recenzja platformy Finansero – podsumowanie i nasze wnioski

Podczas pisania recenzji Finansero, przeanalizowaliśmy opinie użytkowników platformy oraz informacje dostępne na oficjalnej stronie internetowej.

Co udało nam się ustalić? Finansero to w 100% bezpieczny, regulowany i legalny broker. Umożliwia handel kontraktami CFD na waluty, indeksy, akcje, kryptowaluty, towary, ETF i instrumenty pochodne.

Broker oferuje nowym użytkowników aż 10 pozycji chronionych, dzięki czemu mogą oni poznać działanie platformy bez ryzykowania utraty pieniędzy. 

Większość klientów platformy poleca ją innym inwestorom. My również!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.