Kategorie:

Ranking Fifa a zbliżające się mistrzostwa świata a stawki u bukmacherów

Bukmacherzy jako faworytów tegorocznego mundialu obstawiają – bez większych zaskoczeń – oczywiście Niemców. Nie jest to jednak żaden ślepy traf, czy kwestia upodobań, a zwyczajnie efekt obserwacji rankingu FIFA. Kto znajduje się na jego czele? Jak przedstawia się pierwsza 10? I na jakie stawki u bukmacherów możemy liczyć?

Artykuł partnerski

Ranking FIFA – pierwszych 10 miejsc

Ranking najlepszych drużyn według międzynarodowej federacji piłkarskiej FIFA zmienia się dynamicznie. Jednak najlepszym wynikiem spośród wszystkich składów na świecie mogą pochwalić się oczywiście Niemcy, którzy znacząco przewyższają nawet obecną na drugim miejscu w rankingu Brazylię. Drużyna niemiecka ma przewagę nad nią około 150 punktów. Na trzecim miejscu w rankingu FIFA znajduje się Belgia, która posiada 1346 punktów – jedynie 40 punktową różnicę do Brazylii. Kolejne miejsca zajmują:

* 4. Portugalia: 1306 (-1)
* 5. Argentyna: 1254 (-1)
* 6. Szwajcaria: 1179 (+2)
* 7. Francja: 1166 (+2)
* 8. Hiszpania: 1162 (-2)
* 9. Chile: 1146 (+1)
* 10. Polska: 1118 (-4)

Polska plasuje się całkiem wysoko w rankingu najlepszych drużyn na świecie. Pozytywnym zaskoczeniem dla większości kibiców jest również fakt, że nasi piłkarze w obecnym sezonie znajdowali się nawet na 5 miejscu – co bez wątpienia jest dla chłopaków ogromnym sukcesem.

W Mistrzostwach Świata będziemy mieli okazje zmierzyć się z drużynami, które są sklasyfikowane od nas znacznie niżej:
* Kolumbią, która znajduje się na 16 miejscu,
* Senegalem, który znajduje się na 28 miejscu,
* i Japonią, która znajduje się na 60 miejscu.
Mistrzostwa świata u bukmacherów – jak wyglądają stawki?

Aktualny kurs u bukmacherów za przewidywanych mistrzów świata wynosi obecnie 5.5. Następnie w kolejce znajdują się Francuzi, których kurs kształtuje się w okolicach 6.5. W przypadku pozostałych drużyn możemy liczyć na następujące kursy:
[list]
* Brazylia – 6,
* Hiszpania – 8,
* Argentyna – 10.00,
* Belgia – 12.00,
* Anglia – 18.00,
* Portugalia – 25.00,
* Polska – 40.00,
* Szwajcaria – 70.00.
[/list]

Mimo, że Polska znajduje się obecnie na około 10 miejscu w rankingu FIFA, to raczej nie przewiduje się jej wysokiego miejsca na Mistrzostwach Świata. Kurs Polski u bukmacherów wynosi zatem około 40. Bukmacherzy wskazują, że – jeśli chcemy obstawiać wyniki naszej reprezentacji – lepiej jest brać udział w zakładach typu 1X2.

Gdzie obstawiać?

Jeśli decydujemy się na obstawianie u bukmacherów, warto jest znaleźć takiego, który oferuje najwyższe kursy. W Polsce jest obecnie jedynie kilku działających legalnie bukmacherów i jedynie u nich możemy w pełni bezpiecznie i zgodnie z prawem brać udział w obstawianiu. W zakładach możemy obstawiać zarówno poszczególne mecze, ich wyniki, jak i wynik całego nachodzącego turnieju.

Obstawiać możemy zarówno w punktach naziemnych, jak i online. Ta druga opcja daje nam możliwość znacznie wygodniejszego obstawiania, którego możemy dokonać nawet nie ruszając się z własnej kanapy i odpoczywając przed telewizorem oglądając kolejne rozgrywki.

Polscy typerzy muszą pamiętać o tym, że gra dozwolona jest tylko w licencjonowanych przez polskie Ministerstwo Finansów zakładach bukmacherskich (kim jest legalny bukmacher?) oraz, że hazard wiąże się z ryzykiem. Gra w nielicencjonowanych w Polsce firmach bukmacherskich jest niedozwolona i może wiązać się z przykrymi konsekwencjami prawno-skarbowymi.

Należy pamiętać iż nawet gra u legalnych bukmacherów może uzależniać. Gra w nielegalnych firmach jest niedozwolona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Artykuł przygotował serwis: https://topbukmacher.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.