Marketing mobilny dla firm
Kategorie:

Marketing mobilny dla firm — poznaj najlepszą platformę na rynku!

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Artykuł partnera.

Czasy się zmieniają, a wraz z nimi rozwijają się media, działania marketingowe i narzędzia, które pozwalają na komunikację z odbiorcami. Jeśli nie chcesz pozostać w tyle za konkurencją, wykorzystuj wszystkie możliwości. Poznaj nowe sposoby na promocję twojego biznesu i kontakt z potencjalnymi klientami!

Na czym polega marketing mobilny?

Marketing mobilny https://mprofi.pl/ może przybierać różne formy. Jego celem jest przede wszystkim dostosowanie reklam do potrzeb i możliwości współczesnego odbiorcy. 

Niezależnie od tego, czy jesteśmy z tego zadowoleni, czy nie, telefony towarzyszą nam dziś na każdym kroku. Czas to nasza najcenniejsza waluta, a urządzeniom mobilnym poświęcamy go wyjątkowo dużo. Przedsiębiorcy, którzy chcą wystosować konkretny przekaz do swoich klientów, muszą o tym pamiętać.

Poszukujemy rozwiązań, które będą dla nas szybko i łatwo dostępne. To dlatego tak często korzystamy z bezpośrednich odnośników, które pojawiają się w naszych mailach i wiadomościach SMS. Klienci cenią sobie zatem spersonalizowane oferty i nowoczesne technologie. I właśnie na tym założeniu opiera się marketing mobilny.

Narzędzia marketingu mobilnego — sprawdź, które będą najlepsze dla twojego biznesu!

Nowoczesny marketing opiera się na aplikacjach mobilnych i interakcjach między nimi, interaktywnych wiadomościach SMS i mailingu. Treści, które wysyłamy do naszych odbiorców, mogą przybierać różne formy. Najczęściej mają one za zadanie poinformować o naszych usługach, produktach i wyprzedażach lub przekazać czytelnikowi pożyteczną wiedzę, dzięki której zostanie on z nami na dłużej.

Choć trudno w to uwierzyć, wielu przedsiębiorców wciąż nie docenia tego, jak wielką wartość ma stałe utrzymywanie kontaktu z klientem. W dzisiejszych czasach kluczową rolę odgrywa storytelling, rozpoznawalność marki i relacja z odbiorcami. Jeśli będziesz okazywał im stałe zainteresowanie i pozwolisz im stać się częścią twojej historii, możesz wyróżnić się wśród konkurencji!

Jeśli tworzysz spersonalizowane oferty, postaw na mailing reklamowy. Newslettery pozwolą ci przekazywać wiedzę w skondensowanych dawkach. Świetną formą marketingu mobilnego będą także wiadomości SMS, wzbogacone o interaktywne linki. Spraw, aby klient, odczytując krótką wiadomość w smartfonie, mógł natychmiast przenieść się na twój landing page!

Kto może skorzystać z najnowszych narzędzi promocji?

Być może będzie to dla ciebie zaskoczeniem, ale w tym przypadku nie ma żadnych ograniczeń. Marketing mobilny świetnie sprawdzi się w większości branż, takich jak:

  • hotelarstwo — przypominaj gościom o dokonanych rezerwacjach i terminach płatności,
  • medycyna — stwórz możliwość zapisów online,
  • handel, e-commerce – informuj o końcówkach kolekcji, wyprzedażach i produktach, które wciąż czekają w wirtualnych koszykach klientów,
  • biznes i szkolenia — przypomnij zainteresowanym o zapisach na twoje kursy,
  • administracja — wysyłaj alerty mieszkańcom.

W jaki sposób możesz wdrożyć marketing mobilny w swojej firmie?

Aby unowocześnić wizerunek swojej firmy i pozyskać nowych klientów, wypróbuj platformę mProfi, która wyróżnia się na tle konkurencji. Dzięki niej nie tylko przygotujesz atrakcyjne wiadomości SMS i e-mail, ale także zaplanujesz termin ich wysyłki i skorzystasz z cennych porad w formie artykułów blogowych. Marketing mobilny czeka na Ciebie — dołącz do klientów mProfi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.