Sklep z elektroniką
Kategorie:

Sklep z elektroniką na PrestaShop – jak zamienić pasję w biznes

Artykuł sponsorowany.

Nie wyobrażam sobie codzienności bez wykorzystania moich ulubionych gadżetów takich jak smartfon, smartwatch czy wieża stereo – to tylko kilka z wielu przykładów bez których funkcjonowanie byłoby o wiele trudniejsze i nudniejsze. Chcę podzielić się z Wami tym, jak to się stało, że założyłem swój sklep z elektroniką na PrestaShop. Choć początki były trudne, to zaświadczam, że było warto, a uzyskane wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Zainteresowania przekuć w biznesplan

Pamiętam, jakby to było wczoraj, jak na komunię dostałem nowy magnetofon. Za moich czasów to było naprawdę coś. Kiedy urządzenie przestało działać samodzielnie go rozkręciłem i poskładałem bez żadnej instrukcji. Choć ojciec mi tego nie powiedział wprost widziałem, że jest ze mnie dumny. Nie minęło wiele czasu, a ja wśród bliskich i przyjaciół zyskałem miano speca od elektroniki. Przez wiele lat czytałem różne publikacje na temat nowych technologii. Wybór każdego nowego urządzenia, które miałem był dokładnie przemyślany tak, żeby produkt w jak największym stopniu spełniał moje oczekiwania. Później moja pasja przeniosła się również na inne urządzenia. W ten sposób zaczął kiełkować we mnie pomysł, żeby zrobić swój sklep internetowy z PrestaShop. Jak dziś możecie się przekonać to był bardzo dobry pomysł, który od lat daje mi stabilny dochód, a ja cały czas myślę o nowych perspektywach rozwoju firmy.

Sklep Internetowy PrestaShop z elektroniką – wybór najlepszej platformy zakupowej jest prosty

Od samego początku wiedziałem, że inwestowanie w tradycyjny punkt stacjonarny w większym mieście to przede wszystkim konieczność ponoszenia dużych stałych kosztów, które niewątpliwie będą rosły z biegiem czasu. Po dokładnym przeanalizowaniu plusów i minusów zdecydowałem się na sklep z elektroniką na PrestaShop. Dlaczego właśnie ten system? Przede wszystkim warto zaznaczyć, że jest on responsywny, a to zapewnia stabilizację działania. Ze względu na to, że w Polsce mieszka coraz więcej obcokrajowców wprowadziliśmy kilka wersji językowych. Zastosowanie tego rozwiązania sprawia, że co miesiąc docieramy do większej grupy odbiorców z różnymi potrzebami. Cenię ją również ze względu na zaawansowaną zgodność z normami obowiązującymi na terytorium Unii Europejskiej. Bardzo dużą zaletą jest obecność całego zestawu grafik na start. Na stronie sklepu na stronie głównej znajdują się najważniejsze kategorie – bestsellery, które cieszą się największą popularnością wśród klientów.

Czarno zółte logo firmy

Galeria produktów czyli klucz do udanych zakupów

Użytkownicy, którzy bardzo często inwestują znaczną część swoich oszczędności, chcą wiedzieć, że ich wybór jest słuszny. Z tego względu priorytetem w tym sklepie jest obecność szczegółowych opisów wraz z pełną specyfikacją. Znaczna część klientów chce mieć możliwość obejrzenia wybranego produktu z każdej strony, dlatego wykorzystują opcję stworzenia szczegółowej galerii. Jej obecność pomaga dokonać słusznego dobrego i przemyślanego wyboru.

PrestaGuru.pl – Zaufaj Profesjonalistom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.