Renault
Kategorie:

Samochody dostawcze w leasingu 101%. Czy to się opłaca?

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Leasing to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych form finansowania zakupu samochodu, z której najczęściej korzystają firmy. Utarło się przekonanie, że leasing jest skierowany wyłącznie do przedsiębiorców. Okazuje się jednak, że jest to po prostu nieprawda, a sam leasing bywa także bardzo opłacalny dla klienta indywidualnego. Weźmy pod uwagę np. leasing 101% oferowany przez autoryzowanego partnera Renault – RCI Banque.

Na podstawie przykładowej informacji o ofercie leasingu 101%:  http://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/leasing-101-procent

Leasing a kredyt – podstawowe różnice

Fundamentalną różnicą pomiędzy tymi dwoma możliwościami finansowania jest kwestia własności. W przypadku kredytu, stajemy się pełnoprawnym właścicielem kupowanego samochodu a w przypadku leasingu, podczas trwania umowy leasingowej jesteśmy użytkownikami samochodu. Po jej zakończeniu możemy wybrać co dalej robimy z samochodem. Do wyboru mamy m.in wykup samochodu na stałe.

Leasing 101% na samochody dostawcze – zasady promocji

Całkowite koszty, które poniesie w tym przypadku osoba prywatna lub firma zaczynają się już od 101% wartości samochodu dostawczego. Opłata wstępna w przypadku tej oferty może wynieść 0%, a więc nie potrzebujemy gotówki na start! Czas okresu leasingowego może sięgać od 24 do nawet 60 miesięcy. Dodatkowo korzystając z leasingu 101% na samochody marki Renault jesteśmy objęci ubezpieczeniem GAP i/lub ubezpieczeniem leasingobiorcy, które da nam pewność, że w przypadku nieszczęśliwych okoliczności losowych realizacja umowy nie będzie zagrożona w żaden sposób.

Gdzie najlepiej brać leasing na samochód

Tu odpowiedź jest prosta. Najbardziej zaufane instytucje finansowe w kontekście kupna samochodu to te, które są w prawny sposób związane z producentem samochodów. Banki takie cieszą się dużym zaufaniem, gdyż oferują przejrzyste i korzystne warunki także bezgotówkowego nabywania nowego samochodu. Z reguły oferty od takich instytucji są bardzo elastyczne co jest dobre z perspektywy dopasowania odpowiedniej oferty do sytuacji, potrzeb i możliwości osoby nabywającej samochód.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.