Kalkulator walutowy
Kategorie:

Pożyczka bez BIK? To możliwe!

Brakuje Ci gotówki, a bank nie chce Ci udzielić pożyczki, ponieważ masz nieciekawą historię kredytową? Już dziś Twoje zmartwienie może przestać istnieć dzięki szybkiej pozabankowej pożyczce bez bik. Udzieli Ci jej nie bank, a pozabankowa instytucja kredytowa, która nie będzie skrupulatnie badać Twojej zdolności kredytowej. Nie przejmuj się więc tym, że masz już zaciągnięty kredyt pod hipotekę albo zwlekałeś kiedyś ze spłatą rat. Pozabankowa instytucja pożyczkowa nie jest związana prawem bankowym, więc nie nakłada na swoich pożyczkobiorców tak restrykcyjnych warunków jak czynią to banki. Bank nie ma wyboru, musi liczyć się z przepisami prawa bankowego. Instytucji pożyczkowej te rygorystyczne reguły nie dotyczą.

Swoboda w udzielaniu pożyczek

Dzięki temu może bardziej swobodnie podchodzić do zasad udzielania pożyczek. Jej klienci nie muszą między innymi przedstawiać zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy ani innych dokumentów z urzędów albo innych banków, w których zaciągnęli już pożyczkę. Zwykle ich załatwienie zajmuje sporo czasu i wysiłku, trzeba wziąć urlop, a i tak nie wszystko da się załatwić w jeden dzień. Instytucja pożyczkowa wychodzi naprzeciw znużonym takim stanem rzeczy klientom i wprowadza w stosunku do nich tylko jeden wymóg- posiadania dowodu osobistego. Nie widzi bowiem żadnego ryzyka w pożyczaniu niewielkich kwot przy krótkim okresie spłaty. Jeżeli ono istnieje to jest niewielkie. Przy tym niemal codziennie ktoś pożycza jakąś sumę od pozabankowych instytucji kredytowych. Odsetek nieuczciwych klientów jest niewielki, więc nawet jeżeli tacy się trafią instytucja pożyczkowa nie odczuje zbyt dużej straty. Dzięki takiej łagodnej polityce i oparciu się na zaufaniu w stosunku do klientów instytucje kredytowe w bardzo krótkim czasie podbiły rynek pożyczek krótkoterminowych. Jak na razie banki nie są w stanie im dorównać, mimo że proponują podobny produkt pożyczkowy.

Przewaga parabanków

Najwidoczniej jednak klienci docenili wygodę i elastyczność szybkich pożyczek, z których mogą skorzystać w każdej chwili bez przechodzenia długiej i żmudnej procedury i bez obawy, że ich wniosek zostanie odrzucony. Nie wahaj się więc już więcej. Gdy tylko znajdziesz się w trudnej sytuacji finansowej, wiesz już gdzie możesz się zgłosić po pomoc. Co więcej pieniądze z szybkiej pożyczki możesz przeznaczyć na każdy dowolny cel. Nie będziesz musiał się z niego rozliczać. Może to być więc nawet najbardziej szalony pomysł, na jaki można wpaść. Nic Cię już nie blokuje, ani czas, ani brak pieniędzy.

Chwytaj dzień i rób co chcesz. Firma pożyczkowa nie odmówi udzielenia pożyczki, nawet jeśli będziesz chciał pożyczone pieniądze wydać na kolekcję płyt winylowych, skuter albo kurs nurkowania. Popuść wodze wyobraźni. Gotówkę na realizację najskrytszych marzeń dostaniesz w parę chwil, już przy pierwszej wizycie w placówce instytucji kredytowej. Twoje plany będą miały szansę na realizację od razu po ich powzięciu. Szybka pożyczka jest właśnie dla Ciebie, zarówno wtedy, gdy potrzebujesz dodatkowej gotówki na poradzenie sobie z kłopotami, jak i na sprawienie sobie przyjemności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.