Kredyty samochodowe dla firm
Kategorie:

Atrakcyjny kredyt samochodowy dla firm? To możliwe!

Avatar
Opublikowane przez Redakcja

Mogłoby się wydawać, że wszelkie formy wsparcia finansowego towarzyszą nam praktycznie od zawsze. Nie ma w tym stwierdzeniu zbyt wiele przesady. Jeśli spojrzymy na kredyt, to śledząc jego historię, będziemy musieli odbyć podróż w przeszłość aż do XII-wiecznej Wenecji.

Kredyt kiedyś i dziś

Dlaczego właśnie tam? To właśnie we włoskim mieście wszystkich zakochanych w 1156 roku otwarto pierwszy „rodzinny” bank wenecki. Pomysł na podobne instytucje z czasem zaczął rozpowszechniać się w innych rejonach świata, co ostatecznie doprowadziło do stworzenia pierwszego banku centralnego w Szwecji – miało to miejsce w XVII wieku. W naszym kraju tego typu jednostka bankowa zaczęła natomiast funkcjonować dopiero w 1828 roku pod nazwą Bank Polski.

To tyle historii. A jak wygląda obecna sytuacja na polskim rynku? Ofert jest bez liku! Jeśli szukamy rozwiązania kredytowego bądź leasingowego to możemy być pewni, że poszukiwania nie będą łatwe, ponieważ liczba propozycji wsparcia finansowego nie przekłada się zazwyczaj na jakość i atrakcyjność. Trzeba zatem być niezwykle uważnym, aby nie podpisać umowy, która sprawi, że siwe włosy będą przybywać na naszej głowie aż do końca jej obowiązywania.

Kredyt standardowy dla firm od Nissan Finance

Jak sobie zaoszczędzić takich stresów? Jeśli mamy na oku model konkretnej marki, warto sprawdzić, czy autoryzowany dealer nie posiada w swej ofercie również narzędzi współfinansowania zakupu nowego samochodu. Przykładem może być tutaj Nissan, który wraz z bankiem RCI przygotował kredyt standardowy skierowany do właścicieli małych i średnich firm – https://nissanfinance.pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe-2. Decydując się na niego, przedsiębiorca może liczyć m.in. na:

  • elastyczny okres kredytowania (nawet do 8 lat),
  • brak przymusu uiszczania wkładu własnego,
  • równe, miesięczne raty
  • minimum zabezpieczeń,
  • prostą procedurę uzyskania wsparcia uzależnioną od zdolności kredytowej klienta.

Masz firmę? Auto jest Ci niezbędne do efektywnego prowadzenia działalności? Sprawdź ofertę od Nissan Finance i wypłyń na szerokie wody ze swoim biznesem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.